Konkursas "Jaukiai rudeniškai"
Konkursas "Jaukiai rudeniškai"

Konkursas vyksta iki: 2020 11 17

Atsiųsta receptų: 95

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Ruduo jau čia! Daržai ir miškas dovanoja daug gėrybių, todėl kviečiame fotografuoti savo rudens patiekalus ir dalyvauti naujame konkurse! Siųsti konkursui galite ne tik rudens gėrybių receptus, bet ir tokius, kurie suteikia Jūsų rudeniui jaukumo.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Jaukiai rudeniškai" arba "Pasitinkame rudenį su ZIGMU"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  elektrinį grilį ECG KG 1000 Gourmet! Grilį galima naudoti 4 skirtingomis padėtimis ir 2 skirtingomis padėtimis viršui ir apačiai. Tinka kepsniams, sumuštiniams, daržvėms, dešrelėms, jūros gėrybems kepti! 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikiu bambukiniu indu gaminimui garuose! Nepamainomas prietaisas mėgstantiems Azijos virtuvę!

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Juodųjų serbentų ir pipirmėtės sirupas Nordic berry, Šaltalankių uogų tyrė Nordic Berry, Kriaušių ir aviečių kremas su chia RŪDOLFS. 

Elektrinis grilis ECG KG 1000 Gourmet. Grilį galima naudoti 4 skirtingomis padėtimis ir 2 skirtingomis padėtimis viršui ir apačiai. Tinka kepsniams, sumuštiniams, daržvėms, dešrelėms, jūros gėrybems kepti! 

 

 

Bambukiniu indas gaminimui garuose! Nepamainomas prietaisas mėgstantiems Azijos virtuvę

 

 

Juodųjų serbentų ir pipirmėtės sirupas Nordic berry, Šaltalankių uogų tyrė Nordic Berry, Kriaušių ir aviečių kremas su chia RŪDOLFS. 

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. rugsėjo 18 d. iki 2020 m. lapkričio 17 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  elektrinį grilį ECG KG 1000 Gourmet! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikiu bambukiniu indu gaminimui garuose! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Juodųjų serbentų ir pipirmėtės sirupas Nordic berry, Šaltalankių uogų tyrė Nordic Berry, Kriaušių ir aviečių kremas su chia RŪDOLFS. 

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (95)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
helovinas
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital