Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Jaukiai rudeniškai"
Konkursas "Jaukiai rudeniškai"

Konkursas vyko iki: 2020 11 17

Atsiųsta receptų: 139

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Ruduo jau čia! Daržai ir miškas dovanoja daug gėrybių, todėl kviečiame fotografuoti savo rudens patiekalus ir dalyvauti naujame konkurse! Siųsti konkursui galite ne tik rudens gėrybių receptus, bet ir tokius, kurie suteikia Jūsų rudeniui jaukumo.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Jaukiai rudeniškai" arba "Pasitinkame rudenį su ZIGMU"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  elektrinį grilį ECG KG 1000 Gourmet! Grilį galima naudoti 4 skirtingomis padėtimis ir 2 skirtingomis padėtimis viršui ir apačiai. Tinka kepsniams, sumuštiniams, daržvėms, dešrelėms, jūros gėrybems kepti! 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikiu bambukiniu indu gaminimui garuose! Nepamainomas prietaisas mėgstantiems Azijos virtuvę!

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Juodųjų serbentų ir pipirmėtės sirupas Nordic berry, Šaltalankių uogų tyrė Nordic Berry, Kriaušių ir aviečių kremas su chia RŪDOLFS. 

Elektrinis grilis ECG KG 1000 Gourmet. Grilį galima naudoti 4 skirtingomis padėtimis ir 2 skirtingomis padėtimis viršui ir apačiai. Tinka kepsniams, sumuštiniams, daržvėms, dešrelėms, jūros gėrybems kepti! 

 

 

Bambukiniu indas gaminimui garuose! Nepamainomas prietaisas mėgstantiems Azijos virtuvę

 

 

Juodųjų serbentų ir pipirmėtės sirupas Nordic berry, Šaltalankių uogų tyrė Nordic Berry, Kriaušių ir aviečių kremas su chia RŪDOLFS. 

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. rugsėjo 18 d. iki 2020 m. lapkričio 17 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  elektrinį grilį ECG KG 1000 Gourmet! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikiu bambukiniu indu gaminimui garuose! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Juodųjų serbentų ir pipirmėtės sirupas Nordic berry, Šaltalankių uogų tyrė Nordic Berry, Kriaušių ir aviečių kremas su chia RŪDOLFS. 

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Skelbiame "Jaukiai rudeniškai" konkurso pabaigą ir norime pasveikinti laimėtojus. Visi atsiųsti receptai labai gardūs, puikūs ir tokie žavūs. Esame laimingi, kad galime pradžiuginti dalį receptų autorių puikiais prizais.

 

Skubame sveikinti laimėtojus:

 

I vietą laimėjo Anželika, atsiuntusi greitų plėšomų bandelių su obuoliais receptą. Nuo puikaus kepamų bandelių aromato tobulai pakvis visi namai, o bandelės sužavės gardžiu skoniu ir nesudėtingu paruošimu.

 

Sveikiname II vietos laimėtojus:

 

Ingridą, kuri pasidalino kreminės moliūgų - obuolių sriubos receptu. Tobula rudeniškų pietų idėja - puikiai sušildo, pasotina, o kiekvienas kąsnelis labai skanus.

Renatą, kuri pateikė rudeniško obuolių deserto su morengo kepure receptą. Šis labai paprastai paruošiamas desertas sužavi kiekvieną smaližių, ne tik dėl paruošimo, bet ir skonio.

Simoną, pateikusią tirštos bulvienės su dešrelėmis receptą. Vakarus jaukiais tikrai pavers šis patiekalas, kurio skonis toks nostalgiškas ir nukeliantis į puikius prisiminimus. 

 

Skubame sveikinti ir III vietos laimėtojus:

 

Oksaną, kuri pasidalino moliūgų sklindžių be kiaušinių ir pieno produktų receptu. Puiki rudeniškų pietų idėja - nesudėtinga paruošti, pikantiški ir labai gardūs sklindžiai. 

Odetą, atsiuntusią žuvies su perlinėmis kruopomis idėją. Šis patiekalas ne tik skanus, bet ir greitai paruošiamas. O ir nereikės naudoti jokių papildomų riebalų.

Ritą, pasidalinusią kreminės moliūgų ir cukinijų sriubos receptu. Kaip recepto autorė sako - ši sriuba geros nuotaikos ir energijos garantas. Labai gardi, sveika ir soti sriuba bus pamėgta kiekvieno valgančiojo.

Romą, atsiuntusią kvapnaus kekso su obuoliais receptą. Koks gi ruduo be nuostabaus obuolinio kekso... O kaip gardu skanauti prie kavos ar arbatos puodelio.

Ievą, kuri pateikė sluoksniuotos tešlos pyrago su lašiša ir špinatais receptą. Pyragas ruošiamas su sluoksniuota tešla, tad paruošiamas greitai, bet labai puikaus skonio.

 

Džiaugiamės galėdami įsteigti ir papildomų prizų. Tad sveikiname:

 

Ritą, pasidalinusią sotaus daržovių troškinio moliūge idėja. Išskirtinis patiekimas nustebins kiekvieną šeimos narį, o skonis sužavės nuo pirmojo kąsnelio.

Daivą, atsiuntusią maskarponės sūrio pyrago su kriaušėmis receptą. Pyragas labai nesudėtingai paruošiamas, o toks gardus kiekvienas kąsnelis.

Vitą, pasidalinusią azijietiškais koldūnais su voveraitėmis. Puikus pasirinkimas gardiems ir nesudėtingai paruošiamiems pietums.

Dainą, pasidalinusią moliūgo pyrago be kvietinių miltų receptu. Šis pyragas labai lengvai paruošiamas, o toks puikus prie kavos ar arbatos puodelio gardžiuotis rudens vakarais.

Gretą, kuri pasidalino tiramisu chia pudingo idėja. Šis desertas labai lengvai paruošiamas, atrodo puošniai, yra labai gardus ir sveikas. Labai patiks kiekvienam smaližiui.

Konkursui atsiųsti receptai (139)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital