Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Gardžios šventės su Standart"
Konkursas "Gardžios šventės su Standart"

Konkursas vyko iki: 2020 01 06

Atsiųsta receptų: 119

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Žiemos šventės jau čia pat, ruošiamės jas sutikti su artimaisiais, kolegomis ir draugais. Kad laukimo ir švenčių laikotarptis būtų dar džiaugsmingesnis, kviečiame ir Jus pasitelkti fantaziją savo virtuvėse, fotografuoti savo gaminamus patiekalus ir dalyvauti konkurse! Beje, konkurse dalyvauti gali ne tik švenčių stalui, bet ir jų laukimui skirti receptai!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Receptų konkursas vyks penkiais etapais ir po kiekvieno iš jų išrinksime net po 3 nugalėtojus (plačiau apie konkurso etapus skaitykite konkurso taisyklėse), kurie bus apdovanoti šauniais Standart prizais! 

Konkurso metu galėsite laimėti vieną iš šių puikiu STANDART įsteigtų prizų: vaisių džiovintuvą ST-D770/250B (STANDART), virdulį F-716 (STANDART), plaktuvą ST-CB6050 KOKTEIL (STANDART), virdulį EKS17159C (STANDART), vaflinę YD308 (STANDART), trintuvą STANDART HB952S, mikserį HM733S (STANDART), elektrinę viryklę ST-HP01(B) (STANDART), virdulį F-691W (STANDART), trintuvą HB965S, kokteilinę TB506AF, skrudintuvą T368S, vaflinę ST-WM3109A.

Vaisių džiovintuvas ST-D770/250B (STANDART). Tai puikus pagalbininkas virtuvėje - pasigaminti sveikus vaisių užkandžius namuose, neprarandant jų maistinių medžiagų, nuo šiol bus ypač paprasta! Vaisių džiovintuvas yra paprastas naudoti, 1.5 litų tūrio, turintis net 4 padėklus ir apsaugą nuo perkaitimo.

 

 

Virdulys F-716 (STANDART). Ar žinojote, jog tam, kad paruoštumėte arbatą visiems šeimos nariams, jūs galite užtrukti vos 1.5 minutės? STANDART linijos virdulys palengvins kasdienybę, taupys elektros energiją bei jūsų laiką, o namuose tarnaus ypač ilgai, dėka nerūdijančio plieno korpuso.

 

 

Plaktuvas ST-CB6050 KOKTEIL (STANDART). Kokteilinė virtuvės kambaryje - ne tik praktiškas, bet ir stilingas pasirinkimas. Pasigaminkite norimą vaisių ar daržovių kokteilį greitai ir lengvai, o jeigu norite atsigaivinti - ne bėda, nes kokteilinė smulkina net ir ledukus.

 

 

Virdulys EKS17159C (STANDART). Galingas ir talpus elektrinis virdulys iš STANDART kolekcijos - privalomas virtuvės atributas. Nerūdijančio plieno, modernaus dizaino, greitai veikiantis ir automatiškai išsijungiantis virdulys - stilingas jūsų virtuvės akcentas.

Vaflinė YD308 (STANDART). Lengvam ir greitam šeimos pusryčių paruošimui - vaflinė iš STANDART kolekcijos. Nelimpanti danga, lengvas valymas ir apsauga nuo perkaitimo - šios kokybiškos vaflinės savybės.

 

 

Trintuvas STANDART HB952S. Nerūdijančio plieno trintuvas - kompaktiškas, leidžiantis greičiau sutrinti arba susmulkinti įvairius maisto produktus. Reguliuojamo greičio trintuvas - nepamainomas prietaisas, norintiems gaminti greičiau ir sveikiau. Rankinis trintuvas - saugus, galingas ir patogus naudoti. Trintuvas susmulkina įvairius maisto produktus, pasirenkant norimą greitį, o taip pat prietaisui suteikiama net 36 mėnesių garantija.

Mikseris HM733S (STANDART). Kompaktiškas, iš nerūdijančio plieno pagamintas mikseris - tikras virtuvės pagalbininkas. Rankinis plaktuvas su dviem skirtingais antgaliais greitai suplaka arba sumaišo tirštesnės konsistencijos masę.

Viryklė elektrinė ST-HP01(B) (STANDART). Nedidelė elektrinė viryklė yra kompaktiškas pasirinkimas daug keliaujantiems, kadangi ją visur galite pasiimti kartu su savimi. Mažai sverianti, tačiau galinga, lengva valyti bei turinti apsaugą nuo perkaitimo viryklė taip pat pasižymi tvirtumu ir universalumu.

 

 

Virdulys F-691W (STANDART). Stilingo dizaino, baltos spalvos elektrinis virdulys yra ypač galingas ir pagreitinantis karštų gėrimų ruošimo procesą virtuvėje. Virdulio paviršius neįkaista, o vandenį užvirina tik per 1.5 minutės.

Trintuvas HB965S, į kurio komplektą įeina plakimo šluotelė, smulkintuvas bei plastikinis indas - neatsiejama pagalba virtuvėje. Ypač galingas, paprastas naudoti bei valyti trintuvas iš STANDART kolekcijos veikia pasirinktu greičiu, kuris patogiai reguliuojamas sukamuoju jungikliu.

Kokteilinė TB506AF - stilingas elektrinis kokteilių plaktuvas yra net 1.5 litrų talpos, galingas, todėl be jokio vargo ir papildomų pastangų suplaksite mėgstamą kokteilį. Kokteilinė taip pat turi ledukų smulkintuvo funkciją bei yra pagaminta iš nerūdijančio plieno.

Skrudintuvas T368S - paįvairinkite pusryčių meniu su nerūdijančio plieno skrudintuvu, kuris vienu kartu gali skrudinti dvi duonos riekes. Ypač paprastas naudoti, kompaktiškas, stilingos baltos spalvos skrudintuvas - greitiems ir skaniems šeimos pusryčiams.

Vaflinė ST-WM3109A - gardiems pusryčiams pagaminti jums užteks vaflinės, kurios nelipni vidaus danga užtikrina tolygų tešlos pasiskirstymą. Lengva prižiūrėti ir paprasta naudoti vaflinė puikiai tinka norint greitai pavaišinti svečius ar palepinti šeimos narius.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. gruodžio 2 d. iki 2020 m. sausio 6 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir paties pačiausių receptų autoriams padovanosime vieną iš nuostabių prizų -  vaisių džiovintuvą ST-D770/250B (STANDART), virdulį F-716 (STANDART), plaktuvą ST-CB6050 KOKTEIL (STANDART), virdulį EKS17159C (STANDART), vaflinę YD308 (STANDART), trintuvą STANDART HB952S, mikserį HM733S (STANDART), elektrinę viryklę ST-HP01(B) (STANDART), virdulį F-691W (STANDART), trintuvą HB965S, kokteilinę TB506AF, skrudintuvą T368S, vaflinę ST-WM3109A.

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkursas vyks penkiais etapais ir po kiekvieno iš jų redakcija išrinks po 3 savaitės nugalėtojus. I etape dalyvaus konkurso sąlygas atitinkantys receptai, atsiųsti nuo 2019.12.02 iki 2019.12.08 imtinai, jo nugalėtojai laimės po vieną prizą: virdulį F-716, plaktuvą ST-CB6050 arba skrudintuvą T368S. II etape dalyvaus konkurso sąlygas atitinkantys receptai, atsiųsti nuo 2019.12.09 iki 2019.12.15 imtinai, jo nugalėtojai laimės po vieną prizą: vaisių džiovintuvą ST-D770/250B, mikserį HM733S arba vaflinę ST-WM3109A. III etape dalyvaus konkurso sąlygas atitinkantys receptai, atsiųsti nuo 2019.12.16 iki 2019.12.22 imtinai, jo nugalėtojai laimės po vieną prizą: trintuvą STANDART HB952S, virdulį F-691W arba kokteilinę TB506AF. IV etape dalyvaus konkurso sąlygas atitinkantys receptai, atsiųsti nuo 2019.12.23 iki 2019.12.29 imtinai, jo nugalėtojai laimės po vieną prizą: vaflinę YD308, virdulį EKS17159C arba trintuvą HB965SV etape dalyvaus konkurso sąlygas atitinkantys receptai, atsiųsti nuo 2019.12.30 iki 2020.01.06 imtinai, jo nugalėtojai laimės po vieną prizą: trintuvą STANDART HB952S, elektrinę viryklę ST-HP01(B) arba skrudintuvą T368S.

5. Prizų laimėtojai prizus turės atsiimti vienoje iš 22 parduotuvių "Senukai". Su kiekvienu laimėtoju prizo atsiėmimo vieta bus suderinta asmeniškai. Prizų atsiėmimas vyks nuo 2019.12.09 iki 2019.12.23. ir nuo 2020.01.06 iki 2020.01.27.

6. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

7. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

8. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

9. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

10. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

11. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

12. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

13. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

14. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Paskutinis, V - asis konkurso etapas jau baigėsi, todėl skubame sveikinti laimėtojus! Išrinkti nugalėtojus - užduotis nepaprasta! Sulaukėme daugybės nuostabių receptų, kurių kiekvieną norėtųsi apdovanoti prizais! Nugalėtojus rinkome kruopščiai, o kur kilo dvejonių - rėmėmės skaitytojų nuomone - jų atsiliepimais, komentarais ir įvertinimais! Jei šį kartą nelaimėtoje, nenusiminkite, dalyvaukite dar, nes konkursas tęsiasi iki 2020 m. sausio 6 dienos!

 

Norime pasveikinti šiuos V etapo laimėtojus:

 

IV etapo laimėtojai:

 

III etapo laimėtojai:

  • NijolęImbierinių sausainių receptą. Nesudėtingai pagaminami, žiemos šventėmis kvepiantys sausainukai. Ypač smagu juos ruošti su mažaisiais. Nijolei atitenka trintuvas STANDART HB952S.
  • MindaugąCitrininės karkos su keptomis daržovėmis receptą. Karštas patiekalas, kuris, neabejojame, papuoš Kalėdinius ir Naujųjų Metų vaišių stalus. Mindaugui atitenka virdulys F-691W.
  • LaimąŠventinių morengų receptą. Genialumas slypi paprastume! Spalvingi ir skanučiai morengai puikiai tiks ir kaip rankų darbo dovana artimiesiems. Laimai atitenka kokteilinė TB506AF.

 

II etapo laimėtojai:

 

 

I etapo laimėtojai:

 

Su visais laimėtojais susisieksime asmeniškai!

Konkursui atsiųsti receptai (119)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital