Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Gardi žiema su Delimano"
Konkursas "Gardi žiema su Delimano"

Konkursas vyko iki: 2021 03 15

Atsiųsta receptų: 133

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

 

 

Žvarbi žiema įsibėgėjo! Daug laiko leidžiame namuose, o kad jis būtų dar jaukesnis, kviečiame užsukti į virtuvę! Žiema - tai ne tik Kalėdos ir Naujieji Metai, tai ir Užgavėnės, ir Valentino diena, ir jaukūs vakarai namuose, artimiausių apsuptyje... Kviečiame gaminti, fotografuoti ir savo gardžiausiais žiemos receptais dalintis su kitais!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Gardi žiema su Delimano"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Nutribullet raudoną trintuvą! Jis tiesiog nepakeičiamas norinčių maitintis sveikiau ir lengviau bičiulis. Su 600 W varikliu, kryžminiais ašmenimis ir sūkurine trynimo technologija jis tobulai suplaka ne tik vaisių ir daržovių kokteilius, bet ir riešutus, ledo kubelius ar kavos pupeles. Prietaisas labai kompaktiškas, todėl lengvai tilps net ir mažoje virtuvėje.

Net 5 antros vienos laimėtojus nudžiuginsime puikia STONE LEGEND PRO kepimo forma! Ji puikiai tinka kepant pyragą, mėsą, žuvį ar daržoves be aliejaus. Forma padengta „Quantanium“ danga, kuri yra papildyta akmens masės ir titano dalelėmis, dėl to nesvyla. Tinka visų rūšių viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

Trečios vietos receptų autorius apdovanosime gurmanišku rinkiniu - MATHILDE kulinariniu actas su aviečių minkštimu ir MATHILDE himalajų druska su 1 % juodųjų triufelių malūnėlyje. Tai puikūs priedai naujiems kulinariniams atradimams Naujaisiais metais!

Nutribullet raudoną trintuvas! Jis tiesiog nepakeičiamas norinčių maitintis sveikiau ir lengviau bičiulis. Su 600 W varikliu, kryžminiais ašmenimis ir sūkurine trynimo technologija jis tobulai suplaka ne tik vaisių ir daržovių kokteilius, bet ir riešutus, ledo kubelius ar kavos pupeles. Prietaisas labai kompaktiškas, todėl lengvai tilps net ir mažoje virtuvėje.

 

STONE LEGEND PRO kepimo forma! Ji puikiai tinka kepant pyragą, mėsą, žuvį ar daržoves be aliejaus. Forma padengta „Quantanium“ danga, kuri yra papildyta akmens masės ir titano dalelėmis, dėl to nesvyla. Tinka visų rūšių viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

 

 

MATHILDE kulinarinis actas su aviečių minkštimu ir MATHILDE himalajų druska su 1 % juodųjų triufelių malūnėlyje. Tai puikūs priedai naujiems kulinariniams atradimams Naujaisiais metais!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. sausio 20 d. iki 2021 m. kovo 15 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Nutribullet raudoną trintuvą! 5 antros vietos nugalėtojai bus apdovanoti puikia STONE LEGEND PRO kepimo forma! Trečios vietos receptų autorius apdovanosime gurmanišku rinkiniu - MATHILDE kulinariniu actas su aviečių minkštimu ir MATHILDE himalajų druska su 1 % juodųjų triufelių malūnėlyje. 

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Dėkojame visiems dalyviams, siuntusiems puikius receptus!

 

I vietą laimėjo Ingrida, atsiuntusi trispalvio torto Lietuvai receptą. Nuostabi idėja, gardus skonis ir patiekimas puikiai tinka paminėti šiai svarbiai datai.

 

Sveikiname II vietos laimėtojus:

 

Renatą, pasidalinusią raugintų kopūstų su šviežiomis daržovėmis receptu. Labai nesudėtinga, o taip gardu skanauti.

Moniką, kuri pasidalino šokoladinio torto su jogurtiniu kremu ir uogomis idėja. Nesudėtingai paruošiamas, labai gražus ir tobulai gardus tortas sužavės kiekvieną.

Justyną, atsiuntusią varškinės tešlos bandelių su įdaru receptą. Labai greitai ir nesudėtingai paruošiamos bandelės akimirksniu dingsta ir nuo stalo, nes jos tokios gardžios!

Oksaną, pasidalinusią natūraliai spalvingų rožinių lietinių idėja. Išskirtiniai, spalvingi ir ryškūs lietiniai sužavės kiekvieną.

Skirmantę, kuri atsiuntė tradicinio kiaulienos guliašo receptą. Labai puiki idėja nesudėtingai paruošiamiems, bet gardiems ir sotiems pietums. 

 

Skubame pradžiuginti ir III vietos laimėtojus:

 

Kristiną, kuri pasidalinu trapių sausainių su džemu receptu. Gardūs ir tokie puošūs sausainiai labai tinkami ir dovanoti, kiekvieną sužavės.

Gretą atsiuntusią nekepto torto su panakota idėją. Labai lengvai ir greitai paruošiamas tortas sužavės kiekvieną smaližių.

Kristiną, kuri dalinosi bulvinių blynų su varške receptu. Blynai iškepa minkšti ir labai skanūs, tad puikiai tinka šeimos pietums.

Liuciją, pasidalinusi trapių pyragėlių su raugintais kopūstais ir pievagrybiais receptu. Iškepa traškūs, minkšti ir labai labai skanūs.

Ritą, kuri atsiuntė gardžių bulvių ir varškės kukulių receptą. Puiki proga prisiminti nostalgišką vaikystės skonį. Taip gardu, sotu ir nesudėtinga paruošti.

 

Džiaugiamės galėdami įsteigti ir papildomų prizų. Tad skubame sveikinti: 

 

Daiva, kuri atsiuntė vanilinio pyrago su kreminio sūrio ir grietinėlės kremu receptą. Minkštas ir labai skanus tortas tiesiog sutirpsta burnoje.

Emiliją, kuri dalinosi indiškų vermišelių su daržovėmis receptu. Labai tinka skanauti tiek pusryčiams, tiek pietums, tiek vakarienei. Puiki ir labai gardi idėja.

Anželiką, kuri dalinosi greitu plėšomų bandelių pyrago receptu. Labai puošniai atrodo, tokios gardžios ir taip nesudėtingai paruošiamos.

Renatą, kuri atsiuntė puraus cinamoninio pyrago receptą. Tobulo aromato, nesudėtingai paruošiamas ir labai skanus - sužavės kiekvieną smaližių.

Laurą, atsiuntusi mineralinių arba gazuotų lietinių idėją. Lietiniai iškepa labai purūs, kvapnūs ir labai labai gardūs.

Konkursui atsiųsti receptai (133)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital