Konkursas "Gamtos gėrybės"
Konkursas "Gamtos gėrybės"

Konkursas vyksta iki: 2021 10 04

Atsiųsta receptų: 48

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau perkopė vidurį, daržuose, soduose, turgeliuose ir miškuose vis daugiau gėrybių! Kviečiame fotografuoti savo mėgstamiausius patiekalus su sezoninėmis gamtos gėrybėmis (gali būti ir jų paruošimas žiemai) ir dalyvauti naujame konkurse!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Gamtos gėrybės"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui/-ei padovanosime nuostabų prizą -  kavos aparatą De'Longhi! Visai nedaug vietos virtuvėje užimantis kavos aparatas leis mėgautis kvapnia, šviežia ir labai skania kava namuose. Profesionaliai sureguliuotas kavos paruošimo slėgis užtikrins sodraus ir intensyvaus skonio kavos paruošimą. Kava paruošiama su kremine puta, aparatu galėsite paruošti Espresso ar kavos su pienu, Latte ar Capuccino kavos!

 

Antros vietos laimėtoją nudžiuginsime kokybiška nerūdijančio plieno gertuve KLEAN KANTEEN Reflect (su bambukiniu dangteliu, 532ml talpos)! Kokybiškai pagaminta, nepratekančio užsukimo, pagaminta be BPA, dažų, tinkama plauti indaplovėje (dangtelį rekomenduojama plauti rankomis) leis numalšinti troškulį nesudėtingai ir patogiai!

 

Trečios vietos receptų autorių/-ę apdovanosime gurmanišku rinkiniu - MATHILDE pieninio šokolado kremu su lazdyno riešutais (250 g) ir MATHILDE migdolų kremas su rožine praline (250 g).

Kavos aparatas De'Longhi! Visai nedaug vietos virtuvėje užimantis kavos aparatas leis mėgautis kvapnia, šviežia ir labai skania kava namuose. Profesionaliai sureguliuotas kavos paruošimo slėgis užtikrins sodraus ir intensyvaus skonio kavos paruošimą. Kava paruošiama su kremine puta, aparatu galėsite paruošti Espresso ar kavos su pienu, Latte ar Capuccino kavos!

 

 

Nerūdijančio plieno gertuvė KLEAN KANTEEN Reflect (su bambukiniu dangteliu, 532ml talpos)! Kokybiškai pagaminta, nepratekančio užsukimo, pagaminta be BPA, dažų, tinkama plauti indaplovėje (dangtelį rekomenduojama plauti rankomis) leis numalšinti troškulį nesudėtingai ir patogiai!

 

 

Gurmaniškas rinkinys - MATHILDE pieninio šokolado kremu su lazdyno riešutais (250 g) ir MATHILDE migdolų kremas su rožine praline (250 g)

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. rugpjūčio 3 d. iki 2021 m. spalio 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui /-ei padovanosime nuostabų prizą -  kavos aparatą De'Longhi. Antros vietos nugalėtojas /-a bus apdovanotas nerūdijančio plieno gertuve KLEAN KANTEEN Reflect (su bambukiniu dangteliu, 532ml talpos). Trečios vietos laimėtojui /-ai įteiksime gurmanišką rinkinį - MATHILDE pieninio šokolado kremu su lazdyno riešutais (250 g) ir MATHILDE migdolų kremas su rožine praline (250 g).

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (48)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital