Konkursas "Gaminame su meile"
Konkursas "Gaminame su meile"

Konkursas vyksta iki: 2020 03 09

Atsiųsta receptų: 109

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Žiema jau įpusėjo, o, kad ji būtų jaukesnė ir šiltesnė mūsų namuose ir širdyse, mūsų virtuvėse, prisiminkime svarbiausią visų patiekalų ingredientą - žiupsnelį meilės. Artėjant Valentino dienai, Užgavėnėms ar tiesiog be papildomos progos pradžiuginkime artimuosius savo gamintais skanėstais. Kviečiame ir Jus gaminti su meile, fotografuoti savo gaminamus patiekalus ir dalyvauti konkurse!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Quattro 6 litrų talpos greitpuodį! Tokį greitpuodį naudoja LaMaistas TV laidos šefas Tomas Rimydis! Šis puikus prietaisas padės pamėgtus patiekalus gaminti greičiau ir saugiau - jis padės net 70% greičiau pagaminti troškinius, sriubas ir kitus skanėstus, taupydamas laiką, energiją bei išlaikydamas daugiau naudingų medžiagų, puodas turi trigubą saugos sistemą! Naudingų  Tomo patarimų, kaip teisingai naudoti greitpuodį, rasite čia.

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu gumanišku rinkiniu - ekologiška "Matcha Premium" arbata dėžutėje, šluotele Matcha arbatai gaminti ir ekologiškais žaliosios arbatos Matcha milteliais. "Matcha Premium" - patiks arbatos gurmanams, puodelis šios arbatos maloniai tonizuoja, joje esantis kofeinas veikia lėčiau, todėl jo efektas ilgesnis, o ką jau kalbėti apie nuostabų skonį! Žinoma, arbatą paruošti bus paprasčiau turint specialią jai skirtą šluotelę. Na, o jeigu norite pasimėgauti kepiniais su maloniu Matcha arbatos skoniu - tam puikiai tiks Matcha milteliai!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku miso pastų rinkiniu - ekologiška šviesia misto pasta ir ekologiška sojų ir rudųjų ryžių miso pasta! Azijos gerbėjai žino, kad miso pasta - nepaprastai skanus ir maistingas ingredientas. Natūraliai fermentuojama miso pasta yra gausi baltymų, naudojama tradiciniams Japonijos virtuvės patiekalams, suteikianti ypatingo umami skonio!

Quattro 6 litrų talpos greitpuodis! Tokį greitpuodį naudoja LaMaistas TV laidos šefas Tomas Rimydis! Šis puikus prietaisas padės pamėgtus patiekalus gaminti greičiau ir saugiau - jis padės net 70% greičiau pagaminti troškinius, sriubas ir kitus skanėstus, taupydamas laiką, energiją bei išlaikydamas daugiau naudingų medžiagų, puodas turi trigubą saugos sistemą! Naudingų  Tomo patarimų, kaip teisingai naudoti greitpuodį, rasite čia.

 

 

Rinkinys - ekologiška "Matcha Premium" arbata dėžutėje, šluotele Matcha arbatai gaminti ir ekologiškais žaliosios arbatos Matcha milteliais. "Matcha Premium" - patiks arbatos gurmanams, puodelis šios arbatos maloniai tonizuoja, joje esantis kofeinas veikia lėčiau, todėl jo efektas ilgesnis, o ką jau kalbėti apie nuostabų skonį! Žinoma, arbatą paruošti bus paprasčiau turint specialią jai skirtą šluotelę. Na, o jeigu norite pasimėgauti kepiniais su maloniu Matcha arbatos skoniu - tam puikiai tiks Matcha milteliai!

 

 

Gurmaniškas miso pastų rinkinys - ekologiška šviesia misto pasta ir ekologiška sojų ir rudųjų ryžių miso pasta! Azijos gerbėjai žino, kad miso pasta - nepaprastai skanus ir maistingas ingredientas. Natūraliai fermentuojama miso pasta yra gausi baltymų, naudojama tradiciniams Japonijos virtuvės patiekalams, suteikianti ypatingo umami skonio!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. sausio 13 d. iki 2020 m. kovo 9 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Quattro 6 litrų talpos greitpuodį! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu rinkiniu - ekologiška "Matcha Premium" arbata dėžutėje, šluotele Matcha arbatai gaminti ir ekologiškais žaliosios arbatos Matcha milteliais.! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku miso pastų rinkiniu - ekologiška šviesia misto pasta ir ekologiška sojų ir rudųjų ryžių miso pasta!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (109)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
užgavėnių idėjos
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital