Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Gaminame su meile"
Konkursas "Gaminame su meile"

Konkursas vyko iki: 2020 03 09

Atsiųsta receptų: 159

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Žiema jau įpusėjo, o, kad ji būtų jaukesnė ir šiltesnė mūsų namuose ir širdyse, mūsų virtuvėse, prisiminkime svarbiausią visų patiekalų ingredientą - žiupsnelį meilės. Artėjant Valentino dienai, Užgavėnėms ar tiesiog be papildomos progos pradžiuginkime artimuosius savo gamintais skanėstais. Kviečiame ir Jus gaminti su meile, fotografuoti savo gaminamus patiekalus ir dalyvauti konkurse!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Quattro 6 litrų talpos greitpuodį! Tokį greitpuodį naudoja LaMaistas TV laidos šefas Tomas Rimydis! Šis puikus prietaisas padės pamėgtus patiekalus gaminti greičiau ir saugiau - jis padės net 70% greičiau pagaminti troškinius, sriubas ir kitus skanėstus, taupydamas laiką, energiją bei išlaikydamas daugiau naudingų medžiagų, puodas turi trigubą saugos sistemą! Naudingų  Tomo patarimų, kaip teisingai naudoti greitpuodį, rasite čia.

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu gumanišku rinkiniu - ekologiška "Matcha Premium" arbata dėžutėje, šluotele Matcha arbatai gaminti ir ekologiškais žaliosios arbatos Matcha milteliais. "Matcha Premium" - patiks arbatos gurmanams, puodelis šios arbatos maloniai tonizuoja, joje esantis kofeinas veikia lėčiau, todėl jo efektas ilgesnis, o ką jau kalbėti apie nuostabų skonį! Žinoma, arbatą paruošti bus paprasčiau turint specialią jai skirtą šluotelę. Na, o jeigu norite pasimėgauti kepiniais su maloniu Matcha arbatos skoniu - tam puikiai tiks Matcha milteliai!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku miso pastų rinkiniu - ekologiška šviesia misto pasta ir ekologiška sojų ir rudųjų ryžių miso pasta! Azijos gerbėjai žino, kad miso pasta - nepaprastai skanus ir maistingas ingredientas. Natūraliai fermentuojama miso pasta yra gausi baltymų, naudojama tradiciniams Japonijos virtuvės patiekalams, suteikianti ypatingo umami skonio!

Quattro 6 litrų talpos greitpuodis! Tokį greitpuodį naudoja LaMaistas TV laidos šefas Tomas Rimydis! Šis puikus prietaisas padės pamėgtus patiekalus gaminti greičiau ir saugiau - jis padės net 70% greičiau pagaminti troškinius, sriubas ir kitus skanėstus, taupydamas laiką, energiją bei išlaikydamas daugiau naudingų medžiagų, puodas turi trigubą saugos sistemą! Naudingų  Tomo patarimų, kaip teisingai naudoti greitpuodį, rasite čia.

 

 

Rinkinys - ekologiška "Matcha Premium" arbata dėžutėje, šluotele Matcha arbatai gaminti ir ekologiškais žaliosios arbatos Matcha milteliais. "Matcha Premium" - patiks arbatos gurmanams, puodelis šios arbatos maloniai tonizuoja, joje esantis kofeinas veikia lėčiau, todėl jo efektas ilgesnis, o ką jau kalbėti apie nuostabų skonį! Žinoma, arbatą paruošti bus paprasčiau turint specialią jai skirtą šluotelę. Na, o jeigu norite pasimėgauti kepiniais su maloniu Matcha arbatos skoniu - tam puikiai tiks Matcha milteliai!

 

 

Gurmaniškas miso pastų rinkinys - ekologiška šviesia misto pasta ir ekologiška sojų ir rudųjų ryžių miso pasta! Azijos gerbėjai žino, kad miso pasta - nepaprastai skanus ir maistingas ingredientas. Natūraliai fermentuojama miso pasta yra gausi baltymų, naudojama tradiciniams Japonijos virtuvės patiekalams, suteikianti ypatingo umami skonio!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. sausio 13 d. iki 2020 m. kovo 9 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Quattro 6 litrų talpos greitpuodį! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu rinkiniu - ekologiška "Matcha Premium" arbata dėžutėje, šluotele Matcha arbatai gaminti ir ekologiškais žaliosios arbatos Matcha milteliais.! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku miso pastų rinkiniu - ekologiška šviesia misto pasta ir ekologiška sojų ir rudųjų ryžių miso pasta!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas jau baigėsi, todėl skubame sveikinti laimėtojus! Išrinkti nugalėtojus - užduotis nepaprasta! Sulaukėme puikių receptų, kurių kiekvieną norisi apdovanoti pagrindiniais prizais! Nugalėtojus rinkome kruopščiai, o kur kilo dvejonių - rėmėmės skaitytojų nuomone - jų atsiliepimais, komentarais ir įvertinimais!

 

Nieko nelaukdami, sveikiname I vietos laimėtoją Aušrą už puikiąją brokolių ir čederio sūrio sriubą. Aušros gebėjimas paprastus ir klasikinius receptus paversti šiek tiek sveikesniais, bet tokiais pat gardžiais, tikrai sužavi. Labai skanus pasirinkimas pietums, kurį, greičiausiai, pasirinko daugelis išbandyti ir savo virtuvėje. Aušrai dovanojame Quattro 6 litrų talpos greitpuodį.

 

II vietos nugalėtojai trys, kuriems atitenka puikus rinkinys - ekologiška "Matcha Premium" arbata dėžutėje, šluotelė Matcha arbatai gaminti ir ekologiški žaliosios arbatos Matcha milteliai. Taigi sveikiname laimėtojus:

Liucijos krevetės su grietinėlės, špinatų ir saulėje džiovintų pomidorų padažu pradžiugina greitu pagaminimu ir ypatingu skoniu, kurį suteikia krevetės ir žinoma, pačių nesudėtingai pagamintas saulėje džiovintų pomidorų padažas.

Rimos naminis šokoladinis riešutų kremas be cukraus - tikras džiaugsmas smaližiams, norintiems saldžiai, bet sveikai. Geriausia tai, kad šiam kremui paruošti nereikia jokių sunkiai randamų produktų, o ir pagaminsite lengvai ir greitai.

Ievos trijų skonių kokosų pieno kokteiliai sužavi ne tik ryškiomis pavasario spalvomis, bet ir puikiais skoniais - mango, pistacijų ir aviečių. Skanu, sveika ir taip paprasta paruošti!

 

III vietos nugalėtojai net keturi, kuriems atitenka gurmaniškas miso pastų rinkinys - ekologiška šviesia misto pasta ir ekologiška sojų ir rudųjų ryžių miso pasta. Sveikiname III vietos laimėtojus:

Anželikos ryškiaspalvė trinta konservuotų pomidorų ir lęšių sriuba, tai puikus pasirinkimas maistingiems, skaniems pietums, kai nesinori ilgai stoviniuoti virtuvėje.

Odetos vištiena su raugintais kopūstais tikrai patvirtina frazę, kad genialumas slypi paprastume. Tai labai skani vieno puodo pietų ar vakarienės idėja, tad kartu paruošite ir vištų blauzdeles, ir garnyrą prie jų. Toliau beliks tik gardžiuotis.

Ingridos nekeptas varškės tortas su “Oreo” sausainiais - puikus pasirinkimas smaližiams ar neštis į svečius ypatingai progai. Tortas gaivus, lengvai pagaminamas ir jo net nereikia kepti!

Oksanos šokoladinis tortas su maskarpone “Giriradžas” tikrai patiks šokolado mėgėjams. Šis tortas sužavės ir tobulu apelsinų poskoniu bei aromatu.

 

Sulaukėme tikrai labai daug nuostabių receptų, todėl nutarėme įsteigti ir papildomų prizų.

Tad sveikiname Gabrielę. Jos vištienos kepsneliai su daržovėmis ir sūriu orkaitėje išties labai skanus pasirinkimas, kai nesinori ilgai sukiotis prie puodų virtuvėje.

Viktorijos keptas mielinis vyniotinis su aguonomis ir bananais tobulas prie kavos ar arbatos puodelio, o pagaminti tikrai nesudėtinga.

Lauros aksominis kepenėlių paštetas su baravykais, tai tikras skanumėlis visiems paštetų mėgėjams, tik šis su tobula baravykų nata ir nesudėtingai paruošiamas namie.

Justynos netradiciniai Kijevo kotletai patiks visai šeimai, susirinkusiai prie pietų stalo. Gardūs, skanūs ir nesudėtingai paruošiami Kijevo kotletai neliks neįvertinti puikiai.

Konkursui atsiųsti receptai (159)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital