Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Gaminame sezoniškai!"
Konkursas "Gaminame sezoniškai!"

Konkursas vyko iki: 2019 09 16

Atsiųsta receptų: 105

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau įpusėjo, sodai ir daržai pilni gardžiausių uogų, vaisių ir daržovių, todė kviečiame eksperimentuoti, improvizuoti ir dalintis receptais patiekalų, kurie, kaip ir mūsų lietuviška vasara, kartais gaivina, o kartais sušildo!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Bosch MMB66G7M kokteilinę! Ji tikrai tiks ne tik glotnučiams paruošti, su ja galėsite mėgautis naminiu riešutų sviestu, padažais, trintomis sriubomis ir dar daugybe skaniausių patiekalų. Beje, vienas iš labai naudingų kokteilinės priedų - grūstuvėlis, kuriuo galėsite trinamus ingredientus pastumti arčiau peiliukų ir nereikės kokteilinės išjungti, norint, akd trinami produktai būtų tolygios tekstūros. Kokteilinė veikia itin tyliai, todėl net trindami produktus galėsite mėgautis ramybe!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikiu aplinkai draugišku rinkiniu - Bičių vaško maistinių "plėvelės" (3 vnt) ir daugkartinių maišelių (3 vnt) komplektu! Šis rinkinys patiks visiems, siekiantiems savo kasdienybėje priimti gamtai draugiškesnius sprendimus. Natūralios bičių vaško maistinės "plėvelės" yra daugkartinio naudojimo, tinka supakuoti įvairiausius maisto produktus, uždengti indelius. O su savimi apsipirkti nešdamiesi daugkartinius maišelius išvengsite papildomo plastikinių maišelių naudojimo sveriamiems daržovėms, vaisiams, uogoms, riešutams.

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku rinkiniu - Skrudintų sezamų aliejus (100 ml) ir Švelniai skrudintų moliūgų sėklų aliejus (100 ml)Skrudintų sezamų aliejus patiekalams suteikia nuostabus Azijos virtuvių skonį ir aromatą, yra ekologiškas ir labai skanus. Moliūgų sėklų aliejus puikiai tinka salotoms, padažams, sriuboms ir kitiems patiekalams pagardinti, šis aliejus taip pat ekologiškas, o patobulinti patiekalus jo užtenka vos šlakelio!

Bosch MMB66G7M kokteilinė! Ji tikrai tiks ne tik glotnučiams paruošti, su ja galėsite mėgautis naminiu riešutų sviestu, padažais, trintomis sriubomis ir dar daugybe skaniausių patiekalų. Beje, vienas iš labai naudingų kokteilinės priedų - grūstuvėlis, kuriuo galėsite trinamus ingredientus pastumti arčiau peiliukų ir nereikės kokteilinės išjungti, norint, akd trinami produktai būtų tolygios tekstūros. Kokteilinė veikia itin tyliai, todėl net trindami produktus galėsite mėgautis ramybe!

 

 

Aplinkai draugiškas rinkinys - Bičių vaško maistinių "plėvelės" (3 vnt) ir daugkartinių maišelių (3 vnt) komplektas. Šis rinkinys patiks visiems, siekiantiems savo kasdienybėje priimti gamtai draugiškesnius sprendimus. Natūralios bičių vaško maistinės "plėvelės" yra daugkartinio naudojimo, tinka supakuoti įvairiausius maisto produktus, uždengti indelius. O su savimi apsipirkti nešdamiesi daugkartinius maišelius išvengsite papildomo plastikinių maišelių naudojimo sveriamiems daržovėms, vaisiams, uogoms, riešutams.

 

 

 

Gurmanišku rinkinys - Skrudintų sezamų aliejus (100 ml) ir Švelniai skrudintų moliūgų sėklų aliejus (100 ml)Skrudintų sezamų aliejus patiekalams suteikia nuostabus Azijos virtuvių skonį ir aromatą, yra ekologiškas ir labai skanus. Moliūgų sėklų aliejus puikiai tinka salotoms, padažams, sriuboms ir kitiems patiekalams pagardinti, šis aliejus taip pat ekologiškas, o patobulinti patiekalus jo užtenka vos šlakelio!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. liepos 9 d. iki 2019 m. rugsėjo 16 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Bosch MMB66G7M kokteilinę! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime aplinkai draugišku rinkiniu - Bičių vaško maistinių "plėvelės" (3 vnt) ir daugkartinių maišelių (3 vnt) komplektu! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku rinkiniu - Skrudintų sezamų aliejus (100 ml) ir Švelniai skrudintų moliūgų sėklų aliejus (100 ml)!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas jau baigės, skubame džiugiai pasveikinti laimėtojus! Išrinkti nugalėtojus nebuvo paprasta - sulaukėme puikių, sezoniškų receptų, kurių kiekvieną norisi apdovanoti pagrindiniais prizais! Nugalėtojus rinkome kruopščiai, o kur kilo dvejonių - rėmėmės skaitytojų nuomone - jų atsiliepimais, komentarais ir įvertinimais!

 

Nieko nelaukdami, sveikiname:

I vieta - Rima "Mini Pavlovos su avietiniu - kokosiniu kremu". Rima savo receptu ne tik nuteikė nuotaikingai vasariškai uogoms, bet ir parodė, kad puikų, treadicinį desertą galima paruošti ir kitaip - veganiškai! 

 

II vietos nugalėtojai net trys: Liucijos "Grietininis pyragas su uogomis" - švelnus, gaivinantis, nuostabiai kremiškas pyragas su vasaros gėrybėmis - uogomis! Anželikos Stančikienės "Greitas slyvų pyragas ala Clafoutis"vaisiškai gaivus pyragas, kuris vasaros įkarštyje nekvietė ilgai suktis virtuvėje, labai greitai paruošiamas! Aušros "Suomiška lašišos sriuba su bulvėmis ir voveraitėmis" - kokia gi vasara be miško gėrybių - voveraičių, vienoje sriubos lėkštėje susijungia puikiausi skoniai!

 

III vietos nugalėtojai net keturi: Ingridos "Bulvių plokštainis su cukinija ir kefyru" - daržo karalienė cukinija užvaldė ne tik Ingridos, bet ir mūsų virtuves! Ingrida dalinasi nuostabiai paįvairintu traciniu patiekalu, kuris kupinas naujų atradimų! Reginos "Gaivus tortas "Žydinti laisvė" - skaniu maistu mėgaujamės ne tik skonio receptoriais, bet ir akimis - tik pažiūrėkite, koks šventiškas Reginos tortas! Odetos "Cukinijų apkepas su šonine ir sūriu" - dar vienas nuostabus apkepas su universaliąja cukinija! Jis toks minkštas, skanus ir kvapnus, kad norisi dar ir dar gabalėlio! Skirmantės "Vištiena su moliūgais grietinėlės padaže" - Skirmantė į virtuvė jau kviečiasi moliūgą ir, oi, koks puikus rezultatas lėkštėje! Apie šį receptą nedaugžodžiausime - tiesiog rekomenduojame jį išbandyti!

 

Kadangi sulaukėme daugiau puikių receptų nei tikėjomės, nusprendėme padėkoti dar daugiau dalyvių už puikius receptus ir įsteigėme papildomų prizų, jais apdovanosime Laurą "Greitas nektarinų pyragas" receptą - išties šis pyragas toks puikus, kad jį ne tik labai greitai paruošite, bet ir suvalgysite! Ramunę"Splavingas cukinijų ir morkų pyragas "Spiralė" - labai vasariškas, spalvingas, lengvas, paprastai paruošiamas, bet nepaprastai žavus patiekalas! Renatą"Minkštutės bandelės su varške ir uogomis" receptą - nostalgiškai vaikyste kvepiantis receptas, patobulintas vasaros gėrybėmis! Ramunę"Sezoninių daržovių sultinys kitaip" receptą - su šiuo receptu vasaros r rudens gėrybių malonumais galėsite mėgautis dar ilgiau!

 

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai! 

Konkursui atsiųsti receptai (105)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital