Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Gardūs senolių prisiminimai
Gardūs senolių prisiminimai

Konkursas vyko iki: 2022 10 31

Atsiųsta receptų: 54

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Spalio mėnuo Lietuvoje skelbiamas senjorų mėnesiu, tad visą spalį kviečiame dalyvauti konkurse, kurį organizuojame su senjorų draugais „Sidabrine linija“. Tikime, kad su savo seneliais ar giminaičiais esate kalbėję, o gal net ir kartu gaminę senovinius, tradicinius ar tiesiog nostalgiškus patiekalus? Galbūt tai bus mamos obuolių blyneliai, močiutės šilkinė košė, senelio keptas kugelis, o gal tetos bandelės. Kviečiame dalintis šių receptų istorijomis, gaminti juos, fotografuoti ir siųsti mums. Aprašymo skiltyje parašykite, kokias emocijas ar prisiminimus jums kelia šis patiekalas. Įdomiausių, šilčiausių receptų autorius apdovanosime šauniais prizais.

 

O jei norėtumėte savanoriauti, paremti arba kalbėti, pridedame numerį ir kodą, kurį nuskenavę telefonu, būsite nukreipti į puslapį su daugiau infomacijos.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Gardūs senolių prisiminimai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinktų gražiausių, labiausiai šildančių net 4 receptų autorius apdovanosime LIDL 50 eurų vertėsdovanų čekiais! Čekiais bus galima pasinaudoti Lidl parduotuvėse ir įsigyti puikių ingredientų nuostabiems patiekalams. Antros vietos 5 laimėtojai  bus apdovanoti termo gertuvėmis, į kurias bus galima įsipilti mėgstamos arbatos, kavos ir jaukiai eiti pasivaikščioti po rudenines gatves ar parkus, ar prigriebti lekiant į darbus. O  trečiosios vietos 5 laimėtojai gaus Smells Like Spells kvapiąją žvakę! Kai už lango ruduo jau spalvina lapus, o namuose taip norisi jaukumo, ši žvakė tam puikiai pasitarnaus. Mangų, cinamonų ir rytietiškų prieskonių kvapas užburs jaukumu ir vidine šiluma.

 

 

Keturiems laimėtojams atiteks 50 eurų vertės LIDL dovanų čekis! Čekiu bus galima pasinaudoti Lidl parduotuvėse ir įsigyti puikių ingredientų nuostabiems, sušildantiems patiekalams ruošti ir pradžiuginti save bei šeimyną nuostabiais kepinių ar patiekalų aromatais ir skoniais.

Penkiems laimėtojams atiteks termo gertuvė, į kurią bus galima įsipilti mėgstamos arbatos, kavos ir jaukiai eiti pasivaikščioti po rudenines gatves ar parkus, ar prigriebti lekiant į darbus.

Penki laimėtojai mėgausis Smells Like Spells kvapiąja žvake! Kai už lango ruduo jau spalvina lapus, o namuose taip norisi jaukumo, ši žvakė tam puikiai pasitarnaus. Mangų, cinamonų ir rytietiškų prieskonių kvapas užburs jaukumu ir vidine šiluma.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2022 m. spalio 3 d. iki 2022 m. spalio 30 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktų 4 įdomiausių, šauniausių ir paties pačiausių receptų autorius apdovanosime 50 eurų vertės LIDL dovanų čekiais! 5 antros vietos laimėtojai bus apdovanoti termo gertuve. Trečiosios vietos 5 laimėtojai gaus Smells Like Spells kvapiąją žvakę!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Gardūs senolių prisiminimai!". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Labai džiaugiamės, kad gavome daug spalvingų, nostalgiškų ir skanių receptų, kurie įkvepia sugrįžti į mūsų senelių, tėvų laikus ir sukelia ne tik malonų apetitą, bet ir jaukius prisiminimus. Tad skubame sveikinti laimėtojus.

 

Lidl kortelių laimėtojai:

Audronė, atsiuntusi traškių narstukų (žagarėlių) pagal Močiutę receptą. Traškūs, plonyčiai, labai lengvai pagaminami ir labai skanūs. Ypač patiks tiems, kurie nėra labai dideli saldumynų mėgėjai!

Oksana, atsiuntusi lietinių mielinių blynelių receptą pagal Močiutę. Labai skanūs, elastingi ir sotūs, o ypač skanu valgyti su sviesto padažiuku ar uogiene su grietine. 

Regina, kuri atsiuntė senovinės obuolienės receptą. Nors ši obuolienė verdama gana ilgai, tačiau labai verta laukimo, nes pavyksta be galo skani ir nuostabios tekstūros, o dar kaip skanu tepti ant batono ar dėti į pyragus!

Rūta, atsiuntusi senovinės mielinės bulkos su džiovintais vaisiais receptą. Puikus gardumynas, kurį drąsiai galima tiekti ant švenčių stalo, o į gaminimą įtraukti ir kitus šeimos narius! Labai skani, gardi ir minkšta bulka, kuri skoniu ir aromatu nukels į nostalgiškus prisiminimus!

 

Gertuvės laimėtojai:

Anželika, atsiuntusi lietinių su bulvių košės dažiniu receptą. Labai skanus, gardus ir itin paprastas lietinių receptas, kuris patiks visiems šeimos nariams!

Liucija, atsiuntusi miltinių ežiukų receptą. Patiekalas, kuris sukelia malonią nostalgiją ir atneša į namus tikrą jaukumo jausmą! Šį patiekalą galima gardintis kaip tik mėgstate - su uogiene, grietine, spirgučiais sviestu ar kitu mėgstamu padažiuku.

Simonas, atsiuntęs babos bulvinių paplotėlių receptą. Labai paprastai paruošiami ir nereikalaujantys įmantrių ingredientų! Paplotėliams iškepus, labai skanu apiberti trupučiu druskos.

Olga, kuri atsiuntė orkaitėje keptų bulvinukų su sūriu receptą. Jaukus, sušildantis patiekalas, kurio pagrindinis ingredientas - bulvės! Labai aromatingas, sotus ir skanus patiekalas, kuris puikiai tiks šeimyniniems pietums ar vakarienei.

Mindaugas, kuris atsiuntė tarkuotų bulvių bandelių (kleckų) su spirgučiais ir kukulių sriubos su pienu receptą. Išvaizda ir skoniu primena cepelinus, o pavyksta labai sočiai ir skaniai, tad puikiai tiks gardiems pietums!

 

Žvakių laimėtojai:

Simona, atsiuntusi senovinės bandelės su varške receptą. Aromatingos, labai skanios, minkrštutės, lyg ką tik iš krosnies. Suteikia labai jaukius ir šiltus jausmus, o paragavus nuneša į pačius gražiausius vaikystės prisiminimus!

Robertas, atsiuntęs džūkiškos bandos receptą. Suprasite tik paragavę, nes šio patiekalo skonis daugiau nei skanus!

Natalia, kuri atsiuntė močiutės moliūginių spurgų receptą. Tiesiog tirpsta burnoje! Jei nežinote, kur sunaudoti turimus moliūgus, šis receptas kaip tik jums. Pavykts labai skanios, minkštuts ir gardžios.

Liudmila, atsiuntusi močiutės šviežių kopūstų sriubos receptą. Tikra rudens sezono karalienė virtuvėje! Labai skani, jauki, sušildanti ir kupina vitaminų.

Rasa, atsiuntusi skrebučių su aguonomis receptą. Greitai ir lengvai paruošiamas gardumynas, kurį smagu kepti kartu su vaikais ar kitais šeimos nariais!

 

Atsiųsta receptų: (54)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital