Dėmesio! iniciatyva jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Drauge su Ukraina
Drauge su Ukraina

Iniciatyva vyko iki: 2022 03 31

Atsiųsta receptų: 70

APIE INICIATYVĄ

LaMaistas.lt kviečia šiomis sudėtingomis dienomis šiek tiek praskaidrinti savo kasdienybę, kartu parodant solidarumą Ukrainai! Tai nėra receptų konkursas, nugalėtojai čia - visi. Gamink Ukrainietiškus, Ukrainos virtuvės įkvėptus ar su Ukrainos simbolika patiekalus, fotografuok, siųsk receptą LaMaistas.lt, o už kiekvieną patvirtintą receptą LaMaistas.lt Ukrainą palaikančiai organizacijai VšĮ „Mėlyna ir geltona“ perves po 10€.

Kovo 2 d. papildymas: džiaugiamės, kad geri darbai įkvepia ir informuojame, kad prie prie mūsų iniciatyvos prisijungė išmanios virtuvės įrangos gamintojai Franke, kurių dėka už kiekvieną atsiųstą receptą VšĮ „Mėlyna ir geltona“ pervesime nebe po 10€, o po 20€ !

Kviečiame siųsti nuo Ukrainietiškų barščių ir virtinukų iki Ukrainos vėliavos spalvomis puoštų sausainių, tortų ar kitų gardumynų! Tik turime vieną prašymą - tikriausiai visi labai mėgstame Kijevo kotletus ar barščius, bet būtume be galo dėkingi, jog prieš siųsdami receptą patikrintumėte, ar toks šiai akcijai jau jau nėra atsiųstas, kad receptai pernelyg nesikartotų ir galėtume skaitytojus kuo plačiau, išsamiau supažindinti ir su tikrai turtinga Ukrainos virtuve, ir su mūsų kūrybiškumu palaikant šią šalį.

Atsiųsta receptų: (70)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
velykiniai patiekalai
sriubos
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital