Sluoksniuotos tešlos skarelės su obuoliais (1)

  • Įvertinimas: 2.8 iš 5 (balsavo 37)
Reklama

Ingredientai

  • 2 šaldytos sluoksniuotos tešlos lakštai maždaug 25 X 25 cm
  • 2 dideli obuoliai
  • 0,5 stiklinės virtų obuolių tyrės arba obuolių košės
  • 0,25 stiklinės cukraus
  • cukrus pabarstymui

Gaminimas

Šaldytą sluoksniuotą tešlą atšildyti šaldytuve. Obuolius nulupti, įšimti sėklides ir sutarkuoti stambia tarka. Tarkuotus obuolius sumaišyti su cukrumi ir palikti 5 minutėms, kad išsiskirtų sultys. Obuolių tarkius nuspausti, sultis supilti į atskirą indą .

Orkaitę įkaitinti iki 200oC (400oF). Sausainiams skirtą plačią ir žemą kepimo skardą ištiesti sviestiniu popieriumi arba silikonine plėvele.

Sluoksniuots tešlos lakštus ištiesti ant sauso paviršiaus ir kiekvieną supjaustyti į keturis vienodo dydžio kavadratus. Kvadratų kraštus suvilgyti nuo obuolių tarkių likusiomis sultimis. And vienos kvadrato pusės dėti 1-2 valgomus šaukštus obuolių tarkių ir 1 arbartinį šaukštelį virtų obuolių tyrės arba obuolių košės. Kvadratą perlenkti pusiau į trikampį, šakute užspausti tešlos kraštus, viršų aptepti tomis pačiomis nuo obuolių tarkių likusiomis sultimis ir apibarstyti cukrumi. „Skareles“ perkelti į paruoštą skardą. Kepti 15–20 minučių, kol pyragėlių viršus taps sodriai auksinės spalvos. Išėmus iš orkaitės leisti „skarelėms“ šiek tiek atvėsti ir šiltas tiekti į stalą.

Patiekalus galite pagardinti skaldytais grūdais ir kviečiais „Activus“! Šis produktas puikiai tinka įvairiems sveikuolių patiekalams, jogurtui ar varškei, faršui, duonai ir kitiems miltiniams konditerijos gaminiams pagardinti. Skaldyti grūdai yra natūralus vitaminų ir mineralų šaltinis!

Receptą atsiuntė: Aušra

Komentarai (1)


  • 2011-09-25 20:02 salomeja

    As kazkur internete esu radusi, kaip padaryt paciam sluoksniuota tesla, bet gana ilgai terliotis reikia, aisku paprasciau , nueit i parduotuve ir gatavos nusipirkt, nei paciam terliotis.


Populiariausi receptai šią savaitę

Daugiau receptų